Șa Selle Italia SLR Boost Gravel TI 316 Superflow L3, 145 mm, albastru
Selle Italia SLR Boost Gravel TI 316 Superflow L3 șa
Selle Italia SLR Boost Gravel TI 316 Superflow este o șa de gravel care se bazează pe modelul de șosea SLR dovedit, adaptată pentru condiții dificile în afara drumurilor pavate. Combină caracterul sportiv cu un nivel ridicat de confort, pentru a face față atât excursiilor lungi pe pietriș, cât și curselor rapide. Căptușeala cu gel, împreună cu decupajul central mare Superflow, reduce presiunea în zonele sensibile și ajută la menținerea confortului chiar și în timpul plimbărilor de o zi întreagă.|
Șa Gravel bazată pe modelul de șosea SLR Boost, axată pe performanță și confort
|
|
Căptușeală cu gel pentru un confort sporit pe traseele lungi și accidentate de pietriș
|
|
Decupaj central mare Superflow pentru a reduce presiunea în zona perineală
|
|
Inserții Hi-vis în partea din spate a șeii pentru o vizibilitate mai bună în timpul plimbărilor nocturne
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | albastru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 248 mm |
| Greutate | 207 g (L3) |
| Șine (diametru) | 7 mm |
| ID produs | 328769 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Selle Italia SLR Boost Gravel TI 316 Superflow S3 sedlo, 135 mm