Șa Selle Italia Flite Boost Superflow L3, 145 mm
Selle Italia Flite Boost Superflow L3 sedlo
Șaua legendară, care i-a sprijinit și încă îi sprijină pe campioni precum Matheiu Van Der Poel, Caleb Ewan, Philippe Gilbert și mulți alții.|
Orificiul central „Superflow” permite reducerea presiunii asupra zonelor sensibile
|
|
Forma compactă garantează stabilitate maximă la pedalare
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 248 mm |
| Greutate | 199 g |
| ID produs | 109033 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii