Șa PRO STEALTH SUPERLIGHT, 152 mm
Șa PRO STEALTH SUPERLIGHT
Șa profesională din carbon pentru drum chiar și pentru cei mai pretențioși călăreți. Opțiune de montare a suportului pentru cameră (PRAC0129), CO2 (PRAC0130), număr de cursă (PRAC0128) sau apărător de noroi (PRAC0127).|
Straturi de carbon așezate manual
|
|
Captuseala EVA super usoara pentru confort maxim
|
|
Formă anatomică și față mai lată
|
|
Acoperirea netedă din PU reduce semnificativ frecarea cu pantalonii de ciclism
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 152 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| schiuri (dimensiune) | 7 mm x 9 mm |
| Dimensiuni | 255 mm |
| Greutate | 100 % organic cotton |
| ID produs | 99146 |
Șaua trebuie să prezinte semne standard de uzură, să nu fie zgâriată, deteriorată după o cădere etc. Termenul stabilit trebuie respectat - adică șaua trebuie returnată în termen de 30 de zile de la livrare. Vom schimba apoi șaua cu alta în termen de 14 zile sau vă vom rambursa banii.
Má toto sedlo udávanú nejakú odporúčanú maximálnu hmotnosť zaťaženia?
Čo robiť ak pri jazde s vyššou záťažou (do kopca) sedlo vŕzga?
Ďakujem
Dobry den,
max. hmotnost jazdca vyrobca nespecifikuje.
Podari sa Vam identifikovat z akej casti dochadza k vzniku neziaducich zvukov? Moze to byt zo spoja sedlo - sedlovka, v tom pripade odporucame standardnu demontaz sedla, ocistenie dosadacich ploch, prip. nasledne nanesenie montaznej pasty a dotiahnutie zamku na udavany utahovaci moment. Pokial sa vrzganie ozyva zo skeletu sedla, tak zial jedine skontrolovat ci nie je poskodeny, prip. vyuzit moznost sedlo reklamovat - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html#vratenie-a-reklamacie.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii