Șa Kellys KLS TIMBER GEL, 163 mm
Șa Kellys KLS TIMBER GEL
|
Protecție din plastic a șeii pentru o durabilitate mai mare
|
|
Gel combinat cu spumă de înaltă densitate
|
|
Scară pentru reglarea precisă a șeii
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 163 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 274 mm |
| Greutate | 559 g |
| ID produs | 39014 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Foarte comoda. Sunt mulțumit