Șa Giant GRIT SLR, 145 mm
Șaua Giant GRIT SLR
Șaua din carbon Grit SLR este proiectată pentru eficiență, confort și viteză, fie că este vorba de gravel, teren accidentat sau șosea. Forma specifică a șeii creează un spațiu optim pentru pedalare și îmbunătățește libertatea de mișcare. Căptușeala ușoară în combinație cu baza ultraușoară din nailon-carbon oferă suport pe distanțe lungi fără greutate suplimentară, în timp ce partea din spate ușor curbată oferă suport pentru osul ischial și susține o poziție aerodinamică de condus.|
Căptușeală ușoară – căptușeală ușoară și confortabilă, cu suport și amortizare maxime, fără a adăuga greutate
|
|
Tehnologie Particle Flow – particulele mici în mișcare din interiorul căptușelii reduc semnificativ presiunea asupra zonei scaunului
|
|
Șinele ușoare din carbon de 9 mm oferă o durabilitate sporită și o amortizare excelentă a vibrațiilor
|
|
Baza realizată din compozit ecologic de nailon-carbon este ușoară și durabilă
|
|
Forma specifică a șeii, combinată cu marginile netede , îmbunătățește confortul la nivelul interiorului coapselor.
|
|
Curbură ușoară în ascensiune pentru susținerea oaselor ischiatice și eficiență aerodinamică
|
|
Decupajul central ergonomic reduce presiunea asupra țesuturilor moi
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 245 mm |
| Greutate | 160 g |
| ID produs | 350116 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii