Șa Giant CADEX 3D AMP, 145 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Șaua Giant CADEX 3D AMP
Șaua Giant CADEX 3D AMP este o șa de șosea orientată spre curse, concepută pentru eficiență maximă la pedalare și confort ridicat chiar și în timpul curselor lungi. Utilizează umplutură avansată imprimată 3D și o bază de carbon extrem de ușoară, care împreună optimizează distribuția presiunii, reduce greutatea și absoarbe în mod fiabil vibrațiile de la suprafață. Datorită profilului său precis modelat și a decupajului ergonomic, șaua oferă un suport stabil în timpul utilizării intense, reducând în același timp sarcina asupra zonelor sensibile.
- Umplutură G3D gyroid imprimată 3D cu densitate variabilă zonal pentru o distribuție optimizată a presiunii
- Structură gyroid și lattice a căptușelii pentru suport ridicat la greutate minimă
- Bază avansată din Advanced Forged Composite Technology (AFCT) care reduce flexia și crește eficiența transferului de putere
- Decupaj central ergonomic pentru a reduce presiunea asupra țesuturilor moi
- Formă optimizată cu deflecție rapidă a șoldurilor pentru mai mult spațiu de pedalare
- Vârf scurtat pentru a minimiza frecarea în zona coapselor
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 246 mm |
| Greutate | 190 g |
| Șine (diametru) | 7x9 mm |
| ID produs | 378902 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii