Șa FORCE ZAK, 155 mm
Șaua FORCE ZAK
Șa confortabilă pentru bărbați, cu o formă mai plată, potrivită, de exemplu, pentru excursii cu bicicleta și biciclete de oraș.|
Este echipat cu un strat gros și moale de căptușeală pe un cadru de nylon
|
|
Orificiul longitudinal pronunțat reduce presiunea în zonele sensibile
|
|
Șine din oțel cu scară
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 155 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 276 mm |
| Greutate | 345 g |
| ID produs | 385736 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii