Șa FORCE Tour, 160 mm
Șa FORCE Tour
Șa turistică Force Tour extra moale și confortabilă, fără blocare sub scaun.| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 160 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Husă șa | 275 mm |
| Material | Imitație piele |
| Greutate | 350 g |
| ID produs | 45766 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

pentru cat de dur este, e relativ greu, nu e deloc noroi, suprafata este moderat aspra, piele macka, scaun confortabil, a fost indeplinit asteptarilor
Tradus automatPlăcut, confortabil, atât pentru femei, cât și pentru bărbați pentru călărie recreativă.
Tradus automatÎn sfârşit, am lovit şa pentru mine. Este perfect și se potrivește.
Tradus automatȘa excelentă pentru preț. Mi se potrivește perfect.
Tradus automatFoarte confortabil, excelent pentru călătorii scurte.
Tradus automatscaun confortabil ieftin
Tradus automat
Sedlo ok,
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Nadhera
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Sedlo splnilo moje očakávania používam ho na horskom bicykli,sedlo je skôr na kratšie vzdialenosti.
Traducere cu GoogleAfișează originalulRaport preț/performanță bun, șa destul de confortabilă pentru ciclism recreațional
Tradus automat
Pohodlné, lacné.
Traducere cu GoogleAfișează originalul