Șa FORCE Speed, 140 mm
Șaua FORCE Speed
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru, gri |
| Lățime șa | 140 mm |
| Material șine șa | oţel, titan |
| Indicație | Sport |
| Material husă | Imitație piele |
| Materialul cadrului | compozit nailon-carbon |
| Dimensiuni | 280 mm |
| Greutate | 220 g |
| ID produs | 104351 |
Dobrý deň,
Kedy bude sedlo opäť skladom? Iné e-shopy už ho naskladnili...
Ďakujem
Dobrý deň,
Dostupnosť sme upravili, môžete vytvoriť objednávku.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Aderenta este grozava la pret... il folosesc pe drum, pot sta in el fara probleme chiar si la drumuri de 100+ km.
Tradus automatgreutate placuta (229g) si calitate adecvata la un pret avantajos..
Tradus automatȘaua nu mi se potrivește, altfel manopera de foarte bună calitate
Tradus automat