Șa FORCE ROY+, 140 mm
Șa FORCE ROY+
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 140 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Materialul cadrului | nylon |
| Material husă | vinil |
| Dimensiuni | 272 mm |
| Greutate | 299 g |
| ID produs | 45743 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Za mňa dobré sedadlo.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
... vyzerá dobre
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Troska tvrde...
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Sice ide o hladke sedlo, avsak na pocit je ako guma, cize sa po nom nesmyka co mi prekaza pretoze moze posobit ako smirgel.
Traducere cu GoogleAfișează originalul