Șa FORCE Rider Gel Tech, 150 mm
Șa FORCE Rider Gel Tech
Șa sport cu gel.|
Cadrul șii este realizat din nailon
|
|
Baron din oțel cu manometru pentru reglare precisă
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 150 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 270 mm |
| Greutate | 370 g |
| Material | oțel (sanii), nailon (cadru), vinil (capac) |
| ID produs | 65605 |
prosím Vás koľko má cm od vrchu sedla po stred koľajnice? ďakujem
Dobry den, aka je prosim sirka sedla?
Dobrý deň, šírka je 150 mm.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Veľmi dobré funkčné sedlo. Napriek tomu, že vyzerá relatívne štíhlo, na traily sa dá posunúť za, viem na ňom presedieť celý deň na veľkej bajkovačke. Mám ho na celopére aj na e-biku. A to bez cyklovložky - tú teda fakt nemusím.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
prosím ťa koľko má cm od vrchu po stred koľajnice? ďakujem
Traducere cu GoogleAfișează originalulDeoarece nu am găsit aceeași șa ca și mine, am ales-o pe cea mai apropiată de ceea ce aveam. Dupa livrare am descoperit ca nu este acelasi cu cel pe care l-am avut de la alta marca, cu exceptia structurii husei. Cred că va dura la fel de mult.
Tradus automat
Sedlo kupene manzelke na novy bike, pochvaluje si ju viac ako Wittkop co ma na druhom biku. Mozno lepsie sadla sirka.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Pohodlne sportove sedlo, bolesti zadku su uz minulost.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Pohodlné sedlo, pôsobí aj kvalitne spracované
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Sedlo je v pohode sadlo dobre.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
za danú cenu super
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Super👍
Traducere cu GoogleAfișează originalul
celkom fajn, nie ideál, ale čo je ale blbé, že mi je pohodlnejšie ako specialized phenom..
Traducere cu GoogleAfișează originalul
pohoda. na trekovy bajk ako stvorene, makke.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Dobré sedlo, pekne pruží. Som spokojný.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Docela pohodlné
Traducere cu GoogleAfișează originalul