Șa FORCE Nico, 130 mm
Șa Force Nico, 130 mm
|
Șa sport Force Nico fără încuietoare sub scaun
|
|
Cadrul șii este realizat din nailon. Luptele sunt realizate din oțel cu un gabarit
|
|
Strut cu un manometru pentru o mai bună reglare
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 130 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Lățime | 130 mm |
| Material | nailon (carcasă), oțel (schiuri), piele artificială (husă) |
| Utilizare | MTB / șosea / ciclocross |
| Greutate | 295 g |
| ID produs | 45750 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Celkem ok
Traducere cu GoogleAfișează originalul