Șa FORCE Glen Downhill, 135 mm
Șa FORCE Glen Downhill
Șa de coborâre cu schelet de nailon și piele artificială.|
Sigla Profiled Force
|
|
Strut cu scară de reglare a înclinării
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 135 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 294 g |
| Material | șine : oțel, husă : piele artificială, cadru : nailon |
| Dimensiuni | 260 mm |
| ID produs | 76344 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Nu l-am mers încă, dar va fi pe o bicicletă DH, așa că oricum nu o voi merge prea mult, dar manopera arată bine
Tradus automat
Sedadlo má gumovitý povrch, ale veľmi podarený tvar na zjazd a podobné disciplíny
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Sadadlo som kupil za akciovu cenu a vyzera v pohode
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Mám už asi štvrté sedlo a je dobré.
Traducere cu GoogleAfișează originalulSuper, il recomand.
Tradus automat
Dobré sedlo.
Traducere cu GoogleAfișează originalulIl folosesc mai mult pentru enduro, este confortabil, chiar daca la plimbari mai lungi simti ca nu are gaura la mijloc. Trebuie avut în vedere că planul suprafeței de ședere este înclinat ușor înapoi în raport cu schiurile, ceea ce poate fi o mică problemă cu șaua cu o gamă mai limitată de reglare a unghiului, ceea ce este și cazul meu, pur și simplu a ajuns la limita și nu o mai pot înclina în jos în față mai mult decât mi-ar trebui
Tradus automat
Skvelé sedlo tvár sedel ale je dosť vysoké
Traducere cu GoogleAfișează originalulSăniile pot începe să se îndoaie relativ ușor după cădere (este suficient când șaua lovește pământul cu o anumită forță și la un anumit unghi).
Tradus automat