Șa FORCE ECHELON, 161 mm
Șaua sport FORCE ECHELON este concepută pentru cicliștii care caută un echilibru între confort și transfer eficient de putere. Umplutura de moliciune medie pe o platformă îngustă de nailon oferă confort chiar și în timpul călătoriilor mai lungi, în timp ce orificiul din mijloc reduce presiunea în zonele sensibile și contribuie la o mai bună ventilație. Husa durabilă din piele artificială și suporturile din oțel cu scară garantează o durată lungă de viață și o ajustare ușoară a poziției.
- Șa sport potrivită pentru călătorii mai lungi, cu accent pe confort
- Umplutură de moliciune medie pentru absorbția echilibrată a șocurilor
- Orificiu în mijlocul șeii pentru a reduce presiunea în zonele sensibile
- Platformă îngustă din nailon pentru un transfer eficient de putere
- Husa durabilă din piele artificială pentru o durată lungă de viață
- Suporturi din oțel cu scară pentru ajustarea precisă a poziției șeii
- Ambalat pe card FORCE, potrivit și pentru un stand de vânzare
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 161 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 260 mm |
| Greutate | 330 g |
| ID produs | 403426 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii