Șa FORCE Comfort Gel, 174 mm, neagră
Șa FORCE Comfort Gel
|
Fără blocare sub șa
|
|
Logo Force imprimat
|
|
Șine cu scară
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 174 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Material | suprafață: piele artificială, schelet: nailon |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 460 g |
| ID produs | 65606 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Chiar merită pentru preț
Tradus automatȘa urbană asemănătoare cu Wittkop ATB Man Gel, cu diferența că este mai înaltă și nu are branding semnificativ nicăieri la suprafață.
Tradus automat