Șa FORCE AERION, 148 mm
Șaua sport FORCE AERION este proiectată cu o formă ergonomică și o crestătură centrală, care reduce eficient presiunea asupra zonelor sensibile și crește confortul chiar și în timpul călătoriilor mai lungi. Umplutura Support Foam absoarbe vibrațiile, susține o poziție corectă și ajută la întârzierea oboselii. Suprafața Soft Touch / Anti-slip este plăcută la atingere și previne alunecarea, oferind astfel siguranță pe diferite terenuri.
- Fără încuietoare sub șa
- Scheletul șeii din nailon
- Bare de oțel cu scară
- Material: piele artificială
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 148 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 260 mm |
| Greutate | 320 g |
| ID produs | 403429 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii