Șa fizik Vento Argo R5, 140 mm, OEM
fizik Vento Argo R5 sedlo
Upozornenie: OEM produkt nemá originál obal (balené v sáčku)Vento Argo R5 je moderné výkonnostné závodné sedlo s krátkym nosom, ktoré zlepšuje stabilitu jazdca a umožňuje agresívnejšiu aero jazdnú polohu. Kratšia dĺžka sedla dovoľuje jazdcovi sedieť viac vpredu bez nepríjemného tlaku na citlivé tkanivá. Sedlo disponuje ergonomickým centrálnym výrezom, ktorý bol vyvinutý na základe detailnej analýzy tlaku a v spolupráci so zdravotnými expertmi.
Tento variant Vento Argo je navrhnutý pre pretekárske bicykle s agresívnou geometriou. Polstrovanie sedla z peny Foam 1 má nízky profil, no zároveň je pružné, aby zabezpečilo pohlcovanie vibrácií od cesty a optimalizovaný prenos sily pre nerušené šliapanie.
- Škrupina: Nylon vystužený karbónom WingFlex
- Lyžiny: S-Alloy 7 x 7 mm
- Rozmery: 265 x 140 mm
- Hmotnosť: 225 g
- Bez kompatibility s ICS
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 265 mm |
| Greutate | 225 g |
| Șine (diametru) | 7 x 7 mm |
| ID produs | 402957 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii