Șa fizik Terra Alpaca X5 + multitool, 145 mm
fizik Terra Alpaca X5 șa + set de scule
Șeile Alpaca sunt noi pentru enduro și downhill - Alpaca Gravita pentru coborâri agresive și Alpaca Terra pentru plimbări enduro relaxate pe dealurile din jur. Ambele șei sunt concepute pentru a satisface cerințele cicliștilor din disciplinele tehnice. Dezvoltarea acestor șei a implicat concurenții din echipa Santa Cruz Syndicate.|
Permite pedalarea mai confortabilă și posibilitatea de a schimba poziția de condus în timpul urcării.
|
|
Canal longitudinal care previne presiunea asupra zonelor intime
|
|
Carcasa permite montarea accesoriilor în filet încorporat
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 248 mm |
| Greutate | 238 g |
| Extensii | Imbusuri 2/2,5/3/4/5/6/8 mmșurubelniță Phillips și platătorx T10 și T25capete pentru cartuș CO22 suporturi pentru cartușe CO2 - detașabile. |
| ID produs | 120277 |
Bună, aveți vreo experiență sau feedback despre această șa? Mulțumesc.
Tradus automat
Dobrý deň,
žiaľ nemáme ani ani žiadne hodnotenie. Skúste položiť otázku na naše fórum, možno sedlo niekto aktívne jazdí.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Idee excelentă pentru plasarea de bombe și o unealtă multifuncțională.
Tradus automat