Șa Fizik Antares R5 Open
Șa Fizik Antares R5 Open
Carcasa mai lată, mai scurtă și ușor curbată a șeii Antares oferă suport și confort deosebit pentru călăreții cu flexibilitate moderată a coloanei vertebrale. Şaile din seria OPEN sunt echipate cu un decupaj anatomic care reduce presiunea asupra ţesutului sensibil şi în acelaşi timp îmbunătăţeşte ventilaţia.|
Datorită folosirii nailonului ranforsat cu carbon, șaua se remarcă prin greutatea redusă
|
|
Şaile din seria deschisă au o decupare anatomică pentru a reduce presiunea asupra ţesuturilor sensibile
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | Normal: 142 mm, Mare: 152 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Tehnologie | ICS (adaptor de montare pentru accesorii integrat) |
| Material | carcasă: nailon armat cu carbon WingFlex. șine: S-Alloy |
| Dimensiuni | 276 x 141 mm (obișnuit), 276 x 153 mm (mare) |
| Greutate | 215 g, 220 g |
| ID produs | 101250 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Značka Fizik ako vždy opäť vôbec nesklamala. Výber sedla je veľmi subjektívny no toto sedlo je super je tak akurát ohybné je ľahké má aj pekný dizajn a je naozaj veľmi kvalitne spracované a vyhotovené. Na lyžinách je pekne viditeľná mierka. Za mňa naozaj nieje čo vytknúť na tomto sedadle ak niekomu sadne veľkosť môžem len odporučiť
Traducere cu GoogleAfișează originalul