şa fizik Antares R3 Open
şa fizik Antares R3 Open
Şaile din seria Open sunt echipate cu un decupaj anatomic care reduce presiunea asupra ţesutului sensibil şi îmbunătăţeşte în acelaşi timp ventilaţia.|
Carcasa șeii Antares mai lată, mai scurtă și ușor curbată oferă suport și confort deosebit pentru călăreții cu flexibilitate moderată a coloanei vertebrale
|
|
Se potrivește exact între alte două șei „A”: Arione și Aliante.
|
|
O șa pe care o călăresc și Alejandro Valverde, Nairo Quintana sau Chris Froom
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | Obișnuit - 141 mm, Mare - 153 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 215 g (obișnuit), 220 g (mari) |
| Dimensiuni | 276 mm |
| Material | nailon ranforsat cu carbon (carca), K:ium (sanii) |
| ID produs | 50864 |
Buna ziua am comandat Fizik Antares r3 open -Large de la tine Dar in descrierea produsului scrie ca latimea este de 141mm. Large are un plat de 153 mm. Acum nu știu dacă am comandat greșit produsul sau sulful este scris greșit. Vă mulțumesc anticipat pentru răspuns.
Tradus automat
Dobrý deň prajem,
ďakujeme za upozornenie, popis produktu je určený pre "Regular size" verziu sedla, verzia "Large" má naozaj rozmery 276x153 mm.
O zi buna. Aș dori să întreb care este dimensiunea șeii - MARE în partea din față sau în partea îngustă. Multumesc pentru raspunsul tau
Tradus automat
Dobrý deň, výrobca tento rozmer neudáva a nevieme Vám to ani premerať, nakoľko veľkosť Large nemáme skladom.
Dakujem za odpoved.Teraz je to large,alebo regular co som objednal..Lebo ked je to regular, tak musím stornovat moju objednávku.Dakujem
Dobrý deň prajem,
ak ste objednali Large, tak by ste určite mali obdržať Large. Ak nie je veľkosť vyznačená na balení, tak si skúste sedlo premerať - šírku v najširšej časti a budete mať istotu.
Ak sa Vám sedlo nepozdáva, tak ho samozrejme viete u nás vrátiť, viď. - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html, časť "Čo ak mi pošlete nesprávny alebo poškodený tovar?".
Je možné objednať v bielej? Na officiálnej stránke ho majú, ale tu nevidím možnosť výberu farby. Ďakujem
Dobrý deň,
Biele zatiaľ nie je dostupné a nemáme info kedy bude.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii