Șa fizic Aliante R1 Carbon
Șa Fizik Aliante R1 Carbon
Aliante este cea mai lată șa de drum cu o curbă semnificativă , destinată în principal bicicliștilor cu coloana vertebrală slab flexibilă. Spatele ridicat al șeii vă oferă sprijinul de care aveți nevoie pentru performanță.APLICAȚIA PENTRU SELECTAREA SAUEI POATE GĂSI AICI: http://www.fizik.com/eu_en/spine-concept-evo/.
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 138 mm, 154 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 180 g |
| Dimensiuni | Obișnuit 279 x 138 mm, mare 279 x 154 mm |
| ICS | Da |
| Șine șa | Carbon Braided 7 x 10 mm |
| Inveliș | Compozit Carbon co-injectat Nylon Twin Flex |
| ID produs | 34931 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Veľmi pohodlné sedlo pri veľkosti: Large. Použil som aplikáciu pre výber sedla a po zadní údajov v tabuľke mi bolo odporúčané uvedené sedlo. Povrch sedla je hladký resp. klzký, to mi vyhovuje.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Na moju ric nesadlo. Ale to nie je chyba sedla.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Maximálna spokojnosť
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Zatiaľ super.
Traducere cu GoogleAfișează originalul