Șa Ergon SRS Sport Gel S/M pentru femei, 141 mm
Ergon SRS Sport Gel pre ženy je cestné sedlo špeciálne vyvinuté pre cyklistky, ktoré dokonale kombinuje pohodlie s vysokým výkonom. Je ideálne pre cestnú cyklistiku, gravel, cyklokros a bikepacking. Špecifický tvar písmena V s výrazným reliéfnym otvorom je šetrný k citlivým partiám a optimálne rozkladá tlak na sedacie kosti a genitálnu oblasť. Veľké gélové vankúšiky poskytujú jemné odpruženie, zatiaľ čo vysokokvalitná nylonová kompozitná škrupina a lyžiny z TiNox XP zaručujú stabilitu. Plochá zadná časť poskytuje optimálnu oporu sedacím kostiam a ponúka maximálnu voľnosť pohybu pri pedálovaní.
- Žiadne tlakové špičky ani pri dlhých stúpaniach
- Ergonomický tvar pre kompaktné jazdné pozície
- Pena Reactive Performance pre optimálne rozloženie tlaku
- Vylepšený reliéfny kanál zabraňujúci znecitliveniu a nepohodliu
- Integrované bočné plochy (Glide flanks) pre zníženie trenia pri pedálovaní a ochranu sedla
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 141 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 251 mm |
| Greutate | 300 g |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 8-12 cm |
| ID produs | 402840 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii