Șa Ergon SMS Women M/L pentru femei, 152 mm
Ergon SMS Women M/L șa pentru femei
Ergon SMS Women este o șa de ciclism pentru femei, special dezvoltată pentru o poziție sportivă, ideală în special pentru bicicletele de munte și e-bike-uri. Forma și construcția sunt adaptate anatomiei feminine astfel încât să ușureze eficient zona sensibilă a perineului și să reducă riscul punctelor de presiune neplăcute chiar și în timpul călătoriilor mai lungi. Distribuția atentă a umpluturii, care asigură o presiune uniformă și un confort sporit, susține, de asemenea, orificiul pentru ameliorare și ventilație. Șaua este potrivită pentru ciclistele care au nevoie de o combinație de performanță sportivă și confort în timpul mersului pe teren și pe trasee turistice.|
Special concepută pentru anatomia feminină și poziția sportivă pe MTB/eMTB
|
|
Orificiu de detensionare și ventilație pentru a reduce presiunea în zonele sensibile
|
|
Umplutură cu amortizare personalizată pentru o distribuție uniformă a presiunii
|
|
Carcasă compozită durabilă din nylon
|
|
Șine din aliaj TiNox pentru rezistență ridicată și greutate redusă
|
|
Husă durabilă din microfibră cu aspect de piele sintetică
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Material șine șa | oţel, titan |
| Indicație | MTB |
| Greutate | 267 g |
| Dimensiuni | 252 mm |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 12–16 cm |
| Conținutul pachetului | șa + capac pentru orificiul central |
| ID produs | 403624 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii