Șa Ere Research GENUS, 145 mm
Șaua Ere Research GENUS
Simplitatea se îmbină cu performanța în șaua Genus de la Ere Research. Această șa cu o greutate de doar 204 grame oferă o opțiune ușoară și fiabilă pentru cicliștii care caută confort și durabilitate pe drum.|
Cu forma sa plată și canalul deschis pentru reducerea presiunii, asigură o călătorie confortabilă chiar și în timpul orelor lungi în șa
|
|
Fabricat din materiale de înaltă calitate, atinge un echilibru perfect între rigiditate și flexibilitate
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 204 g |
| Șine șa | Oțel NiCr, 7 x 7 mm |
| Lățime șa | 145 mm |
| Husă șa | 240 mm |
| ID produs | 278013 |
Zdravím,
je toto sedlo vhodné aj pre MTB, lebo pri type T udávate, že sa odporúča prevažne pre cestnú cyklistiku ?
Vďaka.
Dobry den,
sedlo je urcene prevazne na cestu, cyklokros a gravel pouzitie, ale prip. je pouzitelne aj na XC bicykel.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Pomer cena/kvalita super, vyzerá kvalitne spracované z dobrých materiálov, je veľmi ľahké a pôsobí športovo. Za mňa vhodné na cestný bicykel pre nie zrovna ťažkých jazdcov.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Ešte musia chalani trochu poskúmať, trochu vŕzga. Uvidíme či časom dovŕzga. Ináč fajn, pohodlné aj po troch, štyroch hodinách, ľahučké, dobre vyzerá.
Traducere cu GoogleAfișează originalulDupă a doua călătorie, scaunul s-a rupt.
Tradus automat