Șa damă Selle Italia Diva Gel Superflow L3, 152 mm
Selle Italia Diva Gel Superflow L3 șa pentru femei
Datorită formei sale simplificate unice și stilului sportiv, Diva este o șa de înaltă performanță perfectă pentru femei.|
Datorită absorbției Shock Absorber, șaua poate elimina vibrațiile de pe drum
|
|
Materialul părții de ședere este din Fibra-Tek, ceea ce garantează o durată lungă de viață la o greutate foarte mică
|
|
Căptușeala sporită oferă ciclistului protecție împotriva punctelor de presiune chiar și în timpul călătoriilor lungi
|
|
Șinele de titan au redus greutatea cu 15% față de șinele obișnuite
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 152 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 270 mm |
| Greutate | 285 g |
| ID produs | 77257 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii