Șa damă PRO Falcon WMN, 142 mm
PRO Falcon WMN șa pentru femei
Șaua pentru femei cu o carcasă plată este potrivită în special pentru trasee ușoare.|
Modelat specific pentru femei
|
|
Carcasă polimerică ranforsată cu carbon pentru o rezistență sporită
|
|
Husă sport PU cu umplutură EVA super-ușoară
|
|
Partea centrală a șeii cu o gaură pentru ventilație și ameliorarea presiunii
|
|
Designul confortabil oferă un strat mai gros de căptușeală și oferă astfel un confort sporit
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 142 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 220 g |
| ID produs | 357233 |
Șaua trebuie să prezinte semne standard de uzură, să nu fie zgâriată, deteriorată după o cădere etc. Termenul stabilit trebuie respectat - adică șaua trebuie returnată în termen de 30 de zile de la livrare. Vom schimba apoi șaua cu alta în termen de 14 zile sau vă vom rambursa banii.
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii