Șa damă FORCE Comfort Gel Lady, 180 mm
Șa damă FORCE Comfort Gel Lady
Scaun turistic gel pentru femei Force Comfort Gel fără blocare sub scaun.| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 180 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 245 mm |
| Material | oțel (sanii), capac (poliuretan), nailon (capac) |
| Greutate | 422 g |
| ID produs | 45765 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Pre dámy amatérky super
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Manželka povedal fajn.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Pohodlné sedlo
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Obyčajné sedlo kúpené na izbový bicykel.
Traducere cu GoogleAfișează originalul