Șa Brooks Swallow B15, 153 mm, negru
Șa Brooks Swallow B15
Această șa a fost introdusă pentru prima dată pe piață în 1937 și forma ei a devenit baza pentru toate șaua de curse de mai târziu, inclusiv pentru cele mai recente. Pe partea inferioară veți găsi o mică placă care conectează și modelează suprapunerile din piele. Este încă ștampilată „DEPOSÉ” deoarece forma acestei șei a fost brevetată pentru prima dată în Franța. Swallow Classic este pur și simplu un adevărat clasic de competiție care va împodobi orice bicicletă de drum sau de curse adecvată.|
Blatul este vopsit cu culori naturale
|
|
Schiurile și cadrul sunt realizate din oțel cromat
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 153 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 285 mm |
| Înălţime | 62 mm |
| Greutate | 490 g |
| Material | piele |
| ID produs | 254103 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii