Șa Brooks C17 Special Organic, 162 mm, neagră
Șa Brooks C17 Special Organic
O completare elegantă a liniei de șei Cambium, C17 Special Organic. Este conceput atât pentru ciclism urban, cât și pentru drumeții. Are o suprafață din bumbac organic și cauciuc natural combinate cu nituri anodizate și un spate anodizat. Pe scurt, o capodoperă.C17 este asemănătoare cu cunoscuta și foarte populară șa din piele Brooks B17, care este adesea folosită pentru ciclism obișnuit, dar și pentru călătorii pe distanțe lungi. C17, însă, oferă puțin mai puțin confort, dar nu necesită nicio îngrijire și va supraviețui cu ușurință oricărei manevrabilități.
|
Partea superioară a șeii din cauciuc natural vulcanizat
|
|
Husă din bumbac organic
|
|
Şine tubulare din oțel
|
|
Partea din față și placa șeii din aluminiu
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 162 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 283 mm |
| Greutate | 434 g |
| Material | cauciuc |
| ID produs | 254109 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii