Șa Brooks B33, 235 mm
Șaua Brooks B33
Saua B33 a fost introdusă pentru prima dată în lume în 1938 și a fost proiectată pentru ciclism foarte dur. B33 este singura șa care încă mai oferă arcuri spate duble împletite și un „ochi” cu arc în față. Completează frumos aspectul uimitor al bicicletei tale clasice de oraș și este posibil destinat motocicleților care își folosesc bicicleta în oraș în fiecare zi și nu iau șervețele cu bicicleta.| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 235 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Greutate | 1 600 g |
| Material | piele |
| Husă șa | 318 mm |
| Înălțime șa | 110 mm |
| ID produs | 258573 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii