Șa Brooks B17 Standard Classic, 175 mm, maro
Verifică alte produse din această categorie
Șei pentru biciclete Șei pentru biciclete (Brooks)Șa Brooks B17 Standard Classic
Navă emblematică în gama Brooks. O șa care se află pe piață de peste o sută de ani și a văzut lumina zilei de mult ca primul catalog Brooks. Deci deja în 1898. B17 este potrivit pentru „călăreți cu pietriș”, precum și pentru cicliști de agrement mai orientați spre sport.|
Confort durabil și respirabilitate
|
|
Pielea se adaptează la poziția ta de ședere în timpul mersului.
|
|
Modelat și prelucrat prin tăbăcire vegetală
|
|
Șine din oțel de înaltă calitate cu finisaj negru mat
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | maro |
| Lățime șa | 175 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 520 g |
| Destinație | ciclism urban, gravel, călătorie, ciclism rutier |
| ID produs | 75917 |
Variante Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm
Dobry den, prosim, aky je rozdiel medzi tymto sedlom a touto polozkou? Ocelove lyziny maju obidve cierne? Dakujem, Tomas.
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/brooks-b17-sedlo-175-mm-cierna.html
Dobry den,
jedna sa o rovnake sedlo, ktore je aktualne dostupne akurat od rozdielnych dodavatelov, resp. pochadza z roznych sarzi vyrobcu, dakujeme za upozornenie, zapracujeme na zluceni danych poloziek pre lepsiu prehladnost.
Lyziny su cierne, sedlo je pripadne dostupne aj s lyzinami v titanovom prevedeni - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/brooks-b17-special-titanium.html.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm
Când se așează și se adaptează la fundul meu, este cea mai bună șa.
Tradus automatVariante Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm, medová
U početku malo tvrdo do ne omekša s vremenom.
Traducere cu GoogleAfișează originalul