Șa Brooks B17 Softened, 175 mm, aged
Brooks B17 Softened sedlo
Nava amirală din gama Brooks. Un șa care este pe piață de mai bine de o sută de ani și a văzut lumina zilei la fel de demult ca și primul catalog Brooks. Adică, încă din 1898. B17 este potrivit pentru „gravel riders“, precum și pentru cicliști recreaționali cu o orientare mai sportivă. În versiunea de bază, are șine negre din oțel.|
Doar cea mai bună piele premium tăbăcită vegetal pentru rezistență, frumusețe și durabilitate
|
|
Pielea este un material natural respirabil, care oferă un tip unic de confort
|
|
Șa modelată, asemănătoare unui hamac, pentru un confort personalizat de durată
|
|
Ștampilă laterală distinctivă
|
|
Panoul iconic din spate Brooks
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | aged |
| Lățime șa | 175 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 530 g |
| Material | piele |
| ID produs | 258563 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii