Șa Ergon SRS Sport Gel M/L pentru femei, 152 mm
Ergon SRS Sport Gel pentru femei este o șa de drum special dezvoltată pentru ciclistele care combină perfect confortul cu performanțe ridicate. Este ideală pentru ciclism rutier, gravel, ciclocross și bikepacking. Forma specifică de V cu o deschidere reliefată pronunțată este blândă cu zonele sensibile și distribuie optim presiunea pe oasele ischiale și zona genitală. Pernele mari de gel oferă o amortizare fină, în timp ce carcasa compozită din nylon de înaltă calitate și șinele din TiNox XP garantează stabilitate. Partea din spate plată oferă un suport optim pentru oasele ischiale și oferă libertate maximă de mișcare la pedalare.
- Fără vârfuri de presiune chiar și la urcări lungi
- Formă ergonomică pentru poziții de condus compacte
- Spumă Reactive Performance pentru o distribuție optimă a presiunii
- Canal de relief îmbunătățit care previne amorțeala și disconfortul
- Suprafețe laterale integrate (Glide flanks) pentru reducerea frecării la pedalare și protecția șeii
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 152 mm |
| Material șine șa | oţel, titan |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 251 mm |
| Greutate | 305 g |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 12-16 cm |
| ID produs | 403014 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii