SRAM Force 1x manivelă AXS D2 Wide cu powermetru, 175 mm, 40T
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Manivele SRAM Force 1X AXS D2 Wide Quarq cu wattmetru
Acest model Force 1 este cel mai bun din ambele lumi. Un traductor ușor și rigid cu montare directă , cu măsurare precisă a puterii Quarq, ascuns elegant în interiorul axei DUB, vă permite să colectați în secret datele de care aveți nevoie pentru a progresa. Pe lângă performanță, vă puteți concentra atenția asupra uimitoarei pedaliere din fibră de carbon.|
Unitatea integrată pe axa DUB măsoară puterea pe partea stângă pentru a calcula wații totali
|
|
Rezistent la apă conform IPX7 - rezistent la apă până la 1 metru timp de 30 de minute
|
|
compatibilitatea cu axul DUB adaugă durabilitate și simplitate
|
|
Baterie litiu AAA înlocuibilă de utilizator
|
|
Durată lungă de viață a bateriei (400+ ore) pentru un sezon întreg
|
| Groupset | SRAM Force |
| Q-factor | 145 mm |
| Linie lanț | 47.5 mm |
| Precizie | +/- 3 % |
| Impermeabilitate | IPX7 |
| Conectivitate | Bluetooth, ANT+ |
| Alimentare | Baterie AAA |
| Greutate | cu aproximativ 40 g mai mult față de brațele manivele standard |
| Pentru sisteme de transmisie | 1x12 |
| ID produs | 207575 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii