Ritchey RL1 Switch stem, Ø-31.8 mm, 110 mm
Ritchey RL1 Switch este o tijă pentru bicicliștii care doresc un cockpit curat și rutarea ascunsă a cablurilor fără a compromite rigiditatea și siguranța. Partea frontală folosește o clemă cu patru șuruburi dovedită pentru o fixare fiabilă a ghidonului, în timp ce un canal intern în corpul tijei permite rutarea discretă a până la trei cabluri prin setul de direcție direct în cadru. În combinație cu setul de direcție și distanțierele Ritchey Switch (vândute separat), obțineți o soluție modernă, clară și funcțională pentru cockpit la un preț accesibil în cadrul gamei RL1.
- Posibilitatea de rutare internă a până la trei cabluri prin tijă în setul de direcție și cadru
- Compatibil cu sistemul Ritchey Switch (tijă, set de direcție și distanțiere)
- Clemă cu patru șuruburi pentru rigiditate ridicată și fixare sigură a ghidonului
- Aliaj de aluminiu 6061 cu șuruburi din oțel inoxidabil pentru o durată lungă de viață
- Ghidajul cablurilor este inclus
- Capacul superior cu șurub de compresie nu este inclus
| Culoare | negru |
| Diametru ghidon | 31.8 mm |
| Greutate | 200 g |
| Material | aluminiu |
| Unghiul tijei | 84° |
| Lățimea clemei | 41 mm |
| Pentru ghidon | 31,8 mm |
| Diametrul tubului furcii | 28,6 mm |
| Înălțime (Stack) | 48 mm |
| Atenție | capacul superior cu șurub de compresie nu este inclus în pachet |
| ID produs | 396741 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii