Pipă SPANK Spoon 318, Ø-31.8 mm, raw silver
SPANK Spoon 318 stem
Tija este realizată din aliaj de aluminiu prelucrat CNC, care garantează rezistență suficientă, rezistență, durată lungă de viață, dar și greutate redusă. Cu o lungime de 33 mm, tulpina cântărește 138 g. Suprafața este suplimentar anodizată, protejând astfel tulpina de oxidare și crescând rezistența mecanică.|
Pentru un confort maxim, tija poate fi ajustată pentru a se potrivi cerințelor și stilului dumneavoastră de condus.
|
|
Datorită indexului de setare aplicat cu laser, puteți obține cea mai bună setare a backsweep-ului și upsweep-ului.
|
| Culoare | raw silver |
| Lungime pipă | 33 mm, 34 mm |
| Diametru ghidon | 31.8 mm |
| Pentru gât furcă | 28.6 mm (1 1/8") |
| Model | Spoon |
| Unghi | 0° |
| Material | Aliaj MGR forjat 2D, frezare CNC |
| Greutate | 143 g |
| ID produs | 143409 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante SPANK Spoon 318 predstavec, Ø-31.8 mm, 33 mm
a indeplinit tot ce ma asteptam de la el calitate superioara, usoara si mai presus de toate tija super scurta
Tradus automatVariante SPANK SPOON 318 predstavec, Ø-31.8 mm, červená
Tulpina grozavă, scurtă pe cât îmi place, arată foarte bine.
Tradus automatVariante SPANK Spoon 318 predstavec, Ø-31.8 mm, 33 mm
Design simplu curat, manopera buna.
Tradus automatVariante SPANK Spoon 318 predstavec, Ø-31.8 mm, 33 mm
Își îndeplinește funcția, ce se mai poate spune.
Tradus automatVariante SPANK SPOON 318 predstavec, Ø-31.8 mm, oranžová
design grozav
Tradus automatVariante SPANK Spoon 318 predstavec, Ø-31.8 mm, 33 mm
Variante SPANK Spoon 318 predstavec, Ø-31.8 mm, zelená