Pipă FORCE TEAM, Ø-35 mm, 35 mm
Pipa de ghidon Force TEAM este o pipă MTB scurtă și rigidă, concepută pentru ghidon modern cu un diametru de 35 mm. Corpul forjat din aluminiu cu finisaj mat oferă o rezistență fiabilă, menținând în același timp o greutate redusă, ideală pentru un stil de condus mai agresiv și un control precis al bicicletei. Unghiul neutru de 0° vă permite să mențineți o poziție naturală a ciclistului fără a schimba înălțimea ghidonului.
- Conceput pentru ghidon cu un diametru de 35 mm
- Compatibil cu furcă cu un diametru al tijei de 1 1/8"
- Lungime scurtă pentru direcție rapidă și precisă
- Corp forjat din aluminiu pentru rezistență și durabilitate ridicate
- Unghi neutru de 0° pentru o poziție naturală de condus
- Ambalat pe card Force, potrivit și pentru magazin
| Culoare | negru |
| Diametru ghidon | 35 mm |
| Greutate | 128 g |
| Material | aluminiu |
| Dimensiuni | 35 mm |
| Pentru ghidon | 35 mm |
| Pentru tub furcă | 1 1/8" |
| Conținutul pachetului | Ambalat pe un card FORCE |
| ID produs | 396929 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii