Pipă Deda Elementi VINCI, Ø-31.7 mm, 120 mm
Verifică alte produse din această categorie
Pipe pentru biciclete Pipe pentru biciclete (Deda Elementi)Deda Elementi VINCI stem
| Culoare | negru |
| Lungime pipă | 120 mm |
| Diametru ghidon | alte |
| Material | Aluminiu 2014 |
| Furcă | 1 1/4" (31,75 mm) + adaptor pentru 1 1/8" |
| Diametru | 31,7 mm |
| Greutate | 210 g |
| Compatibilitate | traseu intern al cablurilor (4 buc) |
| Conținutul pachetului | distanțiere, capac superior pentru 56 mm și 46 mm |
| ID produs | 311436 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii