Șa damă Selle Italia SLR Boost Lady TI 316 SuperFlow S3, 130 mm
Selle Italia SLR Boost Lady TI 316 SuperFlow S3 șa pentru femei
Șaua clasică SLR actualizată pentru a satisface nevoile ciclistelor. SLR Boost Lady TI316 Superflow asigură confort și fiabilitate la fiecare cursă.|
Căptușeală cu gel sporită pentru confort
|
|
Decupaj Superflow pentru reducerea presiunii în perineu
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 130 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 248 mm |
| Greutate | 202 g |
| Șine (diametru) | 7 mm |
| Utilizare | Șosea |
| ID produs | 111533 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Selle Italia SLR Boost Lady TI 316 SuperFlow L3 dámske sedlo, 145 mm
șa de foarte bună calitate cu căptușeală excelentă pentru călătorii lungi, o recomand
Tradus automat