Rucsac Peak Design Travel Backpack, 30 l, midnight blue
Peak Design Travel batoh
Un frate mai mic al rucsacului de călătorie iconic. Travel Backpack 30 L este un rucsac robust, extensibil, ideal pentru călătorii mai scurte și utilizare zilnică, plin de cele mai bune caracteristici.
Deschiderea mare și practică din spate oferă acces complet pentru împachetare și despachetare ușoară. Buzunarul superior mărit este împărțit cu despărțitoare elastice și buzunare cu fermoar pentru chei, ochelari, curea etc. Noile fermoare UltraZip sunt rezistente la intemperii și, datorită fibrei brevetate rezistente la abraziune, vor dura zeci de ani de utilizare. Include buzunare laterale voluminoase pentru sticle de apă, trepiede și alte lucruri, huse căptușite pentru laptop + tabletă, bretele de umăr retractabile și curea de șold opțională. Are mânere pe toate părțile, precum și curele ascunse pentru atașarea lucrurilor în afara rucsacului.
Toate acestea împachetate într-o carcasă elegantă, rezistentă la intemperii, din nailon 400D 100% reciclat (partea inferioară a rucsacului 900D). Rucsacul are certificat Fair Trade și este 100% neutru din punct de vedere al emisiilor de carbon. Funcționează perfect cu organizatoarele și buzunarele Peak Design, care sunt disponibile separat.
Diferențe funcționale față de versiunea de 45 l
- Acces simplificat: acces principal printr-un singur fermoar spate
- Buzunar superior mai mare: împărțit cu buzunare interioare elastice și buzunare cu fermoar
- Spațiu interior uniform
- Cureaua de șold nu este inclusă în pachet
- Mai puțin axat pe fotografie
- Certificat Fair Trade și 100% neutru din punct de vedere al emisiilor de carbon
- Garanție pe viață
| Gen | Unisex |
| Culoare | midnight blue |
| Sport | drumeție, camping, lifestyle |
| Greutate | 1,44 kg |
| Dimensiuni externe (de bază) | 53 x 33 x 18 cm |
| Dimensiuni externe (extinse) | 53 x 33 x 20 cm |
| Dimensiuni interne (de bază) | 49 x 36 x 14 cm |
| Dimensiuni interne (extinse) | 49 x 36 x 16 cm |
| Conținutul pachetului | Rucsac de călătorie 3O l, 2 curele externe de tragere (detașabile), curea de piept (detașabilă) |
| ID produs | 337844 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii