Set de roți FORCE Team SP Carbon 45 Disc 28", Shimano HG
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Setul de roți din carbon FORCE Team SP Carbon 45 Disc este conceput pentru biciclete de șosea cu frâne cu disc și butuc Shimano. Datorită înălțimii jantei de 45 mm, aceste roți sunt ideale pentru cursele în care se alternează linii drepte lungi în vânt și urcări sinuoase în absența vântului. Jantele sunt proiectate pentru a rezista în mod fiabil la vântul din orice unghi.
- Jantă Force Carbon Disc
- Tubeless ready
- Butuci din aluminiu Force Team Road Disc SP
- Butuc spate pentru casetă SHIMANO 8-12 viteze
- Posibilitatea de a schimba butucul cu Campagnolo sau SRAM XDR
- Axă fixă 12 x 100 mm (față) și 12 x 142 mm (spate)
- Spițe Pillar Aero straight pull
- Prindere disc CenterLock
- Greutatea maximă recomandată a ciclistului 110 kg
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Set |
| Butuc | Shimano HG |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Greutate | 700 g (față), 860 g (spate) |
| Capacitate încărcare | 110 kg |
| Ax față | 12 x 100 mm |
| Ax spate | 12 x 142 mm |
| Spițe | Pillar Aero straight pull |
| Butuc spate | Force Team Road Disc SP |
| Jantă | Force Carbon Disc |
| ID produs | 212921 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii