Roată spate FORCE XC Disc 27.5", QR, IS6, Shimano HG
Roata spate FORCE XC DISC 27.5" este concepută pentru biciclete de munte cu frâne cu disc și casete SHIMANO. Datorită jantei tubeless ready, permite utilizarea anvelopelor tubeless și este potrivită pentru cicliștii care caută o soluție fiabilă și durabilă pentru ciclism sportiv și recreațional pe teren. Roata este echipată cu un butuc SHIMANO cu rulmenți cu bile și spițe inoxidabile pentru durabilitate și stabilitate lungă.
- roată spate pentru MTB cu frâne cu disc cu 6 găuri
- butuc SHIMANO FHM475 cu rulmenți cu bile
- ax 3/8" x 145 x 135 mm, inclusiv eliberare rapidă
- compatibil cu casete SHIMANO MTB cu 8 – 11 pinioane
- jantă 27,5" (584x23) tubeless ready
- 36 de găuri, nituri simple
- înălțimea jantei 20 mm, orificiu pentru supapă 8,5 mm
- jantă din aliaj de aluminiu
- spițe inoxidabile
- greutate 1 316 g, inclusiv eliberare rapidă
| Material | aluminiu |
| Locație | Spate |
| Model ax | eliberare rapidă |
| Butuc | Shimano HG |
| Montaj disc de frână | 6 șuruburi (IS 6) |
| Greutate | 1316 g |
| Spițe | 36 găuri |
| Montaj disc | 6 găuri |
| Lățime jantă | 23 mm |
| Înălțimea jantei | 20 mm |
| Jantă | 27,5 tubeless ready |
| Butuci | SHIMANO FHM475 |
| Spițe | oţel inoxidabil |
| Ax | 3/8" x 145 x 135 mm |
| Conținutul pachetului | Inclusiv quick release |
| ID produs | 374216 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii