Roată față FORCE XC DISC 27.5", QR, IS6
Roata față FORCE XC DISC 27,5" este concepută pentru biciclete de munte cu frâne cu disc. Combină o jantă robustă din aluminiu cu un butuc pentru discuri de frână cu 6 găuri și rulmenți cu bile. Janta este tubeless ready, pregătită pentru utilizare fără cameră după adăugarea componentelor adecvate. Include o eliberare rapidă, astfel încât roata este gata pentru instalare imediată.
- Roată față pentru MTB de 27,5"
- Butuc FORCE 804332 pentru discuri de frână cu 6 găuri
- Rulmenți cu bile în butuc
- Ax 3/8" x 108 x 100 mm
- Jantă FORCE XC DISC 584x23, tubeless ready
- Lățime internă a jantei 20 mm
- Orificiu pentru supapă 8,5 mm
- Material jantă: aliaj de aluminiu
- Spițe din oțel inoxidabil
- 32 de spițe
- Greutate 1 065 g inclusiv eliberarea rapidă
- Eliberare rapidă inclusă
| Material | aluminiu |
| Locație | Față |
| Model ax | eliberare rapidă |
| Butuc | nespecificat |
| Montaj disc de frână | 6 șuruburi (IS 6) |
| Greutate | 1065 g |
| Montaj disc | 6 găuri |
| Ax | 3/8" x 108 x 100 mm |
| Lățime jantă | 20 mm |
| Jantă | 27,5" FORCE XC DISC 584x23, tubeless ready |
| Butuci | FORCE 804332 |
| Spițe | oţel inoxidabil |
| ID produs | 377985 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii