Roată față FORCE XC Disc 27.5", 9x100 mm, CL
Roata față Force XC DISC 584x23 este proiectată pentru biciclete de munte cu frâne cu disc cu sistem CENTER LOCK. Combină o jantă robustă din aluminiu, pregătită pentru utilizare tubeless, cu un butuc SH TX505 durabil pe rulmenți cu bile. Include o eliberare rapidă, astfel încât roata este gata pentru instalare imediată.
- Roată față pentru MTB de 27,5"
- Butuc SH TX505 pentru discuri de frână CENTER LOCK
- Rulmenți cu bile pentru funcționare lină
- Axă din oțel 9 x 108 x 100 mm
- Jantă FORCE XC DISC 584x23, tubeless ready
- Lățimea jantei 20 mm
- Orificiu pentru supapă 8,5 mm
- Material jantă: aliaj de aluminiu
- Material spițe: oțel inoxidabil
- Număr de găuri: 32
- Greutate 1 022 g, inclusiv eliberarea rapidă
- Eliberarea rapidă este inclusă
| Material | aluminiu |
| Locație | Față |
| Model ax | eliberare rapidă |
| Butuc | nici unul |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Greutate | 1022 g |
| Montaj disc | Center Lock |
| Ax | 9 x 108 x 100 mm |
| Jantă | 27,5" FORCE XC DISC 584x23, tubeless ready |
| Lățime jantă | 23 mm |
| Butuci | SH TX505 |
| Spițe | oţel inoxidabil |
| ID produs | 374217 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii