Roată față Ere Research GENUS AE00-D CARBON DISC 28", disc, 12x100 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Ere Research GENUS AE00-D CARBON DISC 28" roată față
Roțile Genus sunt fabricate pentru curse complete și performanță perfectă. Această versiune de roți cu disc AE00-D este ideală pentru curse aero complete, pentru a învinge vântul și a menține viteza mare. Performanța lor în linie dreaptă este de top și veți simți că există o singură cale, și anume înainte. Excelent pentru: contratimp și triatlon.|
Butucul Panama DD este susținut de 4 rulmenți industriali SKF de înaltă calitate și de un sistem de clichet cu 4 clame
|
|
Roțile pot fi îmbunătățite cu rulmenți ceramici
|
|
Janta permite funcționarea tubeless
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Față |
| Butuc | nici unul |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Greutate | 870 g |
| Dimensiunea recomandată a anvelopei | 24C - 28C |
| Capacitate de încărcare | 130 kg |
| Lățimea interior jantă | 21 mm |
| ID produs | 296901 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii