Giant SLR1 50 DB RW 28" roată spate, carbon, ax fix
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Giant SLR1 50 DB RW 28" roată spate
Noile roți SLR 1 50 Disc combină eficiența aerodinamică și pierderile minime de putere într-un pachet ușor, conceput pentru performanțe versatile pe șosea. SLR 1 50 are un profil aerodinamic al jantei de 50 mm pentru eficiență pe teren plat și o calitate dinamică a deplasării pe drumuri mai deluroase. Jantele hookless cu o lățime internă mare oferă un suport mai mare pentru anvelopele de volum mare, împreună cu o rigiditate sporită a peretelui lateral pentru o aderență și o manevrabilitate mai bune.|
Jante aero hookless de 50 mm înălțime, testate în tunelul aerodinamic, oferă un avantaj aerodinamic maxim
|
|
Fibrele de carbon cu rezistență ridicată la tracțiune sunt plasate doar în cele mai importante locuri pentru a asigura rigiditate optimă, menținând în același timp o greutate redusă, care este cea mai bună din clasa sa
|
|
Construcția jantei Hookless economisește greutate și creează o lățime interioară mai mare a jantei de 22,4 mm pentru o suprafață de contact mai mare a anvelopei, ceea ce duce la o tracțiune și o conformitate mai bune
|
|
Pată de jantă cu o grosime de până la 3,8 mm pe fiecare parte pentru o rigiditate sporită și un suport mai mare pentru o mai bună abordare a virajelor
|
|
Tehnologia Dynamic Balanced Lacing (DBL) creează o împletitură mai rigidă și mai eficientă, deoarece flanșa butucului mai lată mărește unghiul de susținere a spițelor pentru un transfer superior de putere
|
|
Butucii cu frecare redusă și piese interne prelucrate cu precizie elimină încărcarea excesivă a rulmenților, reducând astfel frecarea rulmenților, reducând rezistența la rulare și minimizând pierderile de putere
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Spate |
| Butuc | Shimano HG |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Butuc spate | Low Friction Hub, 30 Tooth Ratchet Driver, Centerlock |
| Greutate | 815 g |
| Ax | 12 x 142 mm |
| Rulmenți | sealed cartridge |
| Butuc | Shimano HG |
| Dimensiunile recomandate ale anvelopei | 700 x 25c – 700 x 32c |
| Compoziția materialului | înălțimea jantei: 50 mm, lățimea interioară: 22,4 mm, lățimea exterioară: 30 mm |
| Spițe | SAPIM CX-Ray, 24 buc |
| ID produs | 198992 |
Zdravím Vás, bolo by možné sa cez Vás dostať k setu týchto kolies? Samozrejme za predpokladu, že ide aktuálne kolesá ktoré sa dávajú aj na Propel.
Dobrý deň,
Môžme skúsiť dopytovať u dodávateľa ale poprosíme upresniť s akým orechom ich požadujete (tzn. buď Shimano alebo Sram XDR)
Dobrý deň,
Išlo by o verziu na 11 rýchlostné Shimano.
Dobrý deň,
Dodávateľ by vedel kolesá dodať približne za mesiac od objednania. Cena je 599 EUR predné/899 EUR zadné. Kolesá sa dodávajú samostatne. V prípade záujmu o objednanie dajte vedieť na email [email protected]
Dobrý deň,
jedná sa o sadu kolies, či iba zadné koleso? Z názvu produktu ani popisu to nie je jasné. Ďakujem.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii