Roată față Newmen Streem Climbing VONOA C.35 28", CL, 12x100 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Newmen Streem Climbing VONOA C.38 28" roată spate
Roata față Newmen Streem Climbing VONOA C.35 este proiectată pentru etapele montane și se remarcă prin construcția sa ultraușoară și aerodinamica fără compromisuri. Este alegerea ideală pentru cicliștii care caută performanțe optime la urcare.|
Elementul cheie sunt spițele de carbon VONOA Aerowide, care sunt cu 40% mai ușoare și semnificativ mai rigide
|
|
Pentru a minimiza turbulențele aerului, roata este echipată cu o supapă aero integrată
|
|
Jantă din carbon UD cu o lățime interioară de 22 mm, potrivită pentru anvelope moderne cu o lățime de până la 28 mm
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Față |
| Butuc | nici unul |
| Înălțimea jantei | 35 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 22 mm |
| Lățimea jantei | 29.5 mm |
| Spițe | VONOA Aerowide Carbon / 15 buc |
| Butuci | NEWMEN Fade R Centerlock 100x12 mm |
| Capacitate de încărcare | 130 kg |
| Greutate | 460 g (roată față) |
| Conținutul pachetului | - roată față Streem Climbing VONOA C.35 - valve Streem Aero - bandă tubeless - cameră Tubolito Tubo-Road |
| ID produs | 354785 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii