Roată față FORCE XC DISC 29", QR, CL
Roata față FORCE XC DISC este concepută pentru biciclete de munte și cross-country cu frâne cu disc. Utilizează butucul SH TX505 pentru montarea discului cu sistemul Center Lock și este potrivită pentru anvelope cu utilizare tubeless. Janta de aluminiu și spițele inoxidabile asigură rezistență și fiabilitate în timpul mersului sportiv.
- Roată față pentru XC și MTB cu frâne cu disc
- Butuc SH TX505 compatibil cu sistemul Center Lock
- Jantă FORCE XC DISC 29" tubeless ready
- Rulmenți cu bile pentru funcționare lină
- Spițe din oțel inoxidabil pentru o rezistență mai mare
- În pachet este inclusă o eliberare rapidă
| Material | aluminiu |
| Locație | Față |
| Model ax | eliberare rapidă |
| Butuc | nici unul |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Greutate | 1075 g |
| Spițe | Oţel inoxidabil |
| Jantă | FORCE XC DISC 622x23, tubeless ready |
| Lățimea interior jantă | 23 mm |
| Ax | 9 x 108 x 100 mm |
| Rulmenți | bile |
| ID produs | 396848 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii