jantă DT Swiss GR 531 DB 28", 32 găuri
DT Swiss GR 531 DB 28" ráfik
Ráfik DT Swiss GR 531 DB, potrivit pentru plimbări atât pe șosea, cât și off-road.|
Destinat pentru anvelope mai late, de până la 53 mm
|
|
Rezistent la torsiune și, în același timp, potrivit pentru o gamă largă de terenuri
|
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Înălțimea jantei | 25 mm |
| Lățime interior jantă (șosea) | 24 mm |
| Cupe | nu |
| Tratament de suprafață | mat |
| Greutate | de la 500 g |
| ID produs | 139225 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii