Jantă WTB CZR i30 29" TCS 2.0 carbon, 32 găuri
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
WTB CZR i30 29" TCS 2.0 karbónový ráfik
Rámă de carbon WTB CZR i30 29" TCS 2.0 este o ramă MTB universală potrivită pentru ciclism de la cross-country la enduro. Datorită profilului asimetric cu offset de 3 mm, asigură o distribuție ideală a spițelor și rezistență ridicată datorită zonelor întărite din jurul găurilor pentru nipluri. Rezultatul este o ramă ușoară și robustă cu parametri moderni, potrivită pentru utilizare solicitantă.|
Jantă universală de carbon MTB potrivită pentru XC până la enduro
|
|
Profil asimetric pentru o distribuție mai bună a spițelor (offset de 3 mm)
|
|
Zone întărite în jurul găurilor pentru nipluri
|
|
Garanție pe viață de la producător
|
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Număr de găuri | 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Lățime interior jantă (mtb) | 30 mm |
| Greutate | 484 g |
| Dimensiune | 29" |
| ID produs | 125876 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii